استراتژی معاملات ۹۰ درصدی سهم شناس

پکیج ویژه آموزش استراتژی معامله در بورس با پیروزی در ۹۰ درصد معاملات

داشتن استراتژی معاملاتی مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که شما در مسیر تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در بورس و سایر بازارهای مالی به آن نیاز دارید. استراتژی معاملاتی یک سیستم کامل است، برای شما مشخص میکند که چه سهمی را در چه زمان و در چه قیمتی بخرید. این استراتژی معاملاتی است که حد ضرر شما را مشخص میکند و به شما می‌گوید که چه زمانی سیو سود کنید. استراتژی معاملاتی عواطف انسانی شامل استرس، ترس و طمع را از معاملات شما حذف میکند و شما با برنامه‌ی قبلی و آگاهی کامل، درست مانند یک ربات به معامله می‌پردازید. این همان رمز پیروزی مستمر در بازارهای مالی است.

ما در این پکیج آموزشی قصد داریم 2 استراتژی معاملاتی را به شما معرفی کنیم که شما را از هرگونه سردرگمی و تریدهای بی‌هدف نجات میدهد. این استراتژی ها نتیجه سالها تجربه، معامله و تحقیق در بازارهای مالی است و عملکرد آنها کاملا تست شده و جواب خود را پس داده اند. شما به کمک این 2 سیستم معاملاتی که بر اساس متدهای تحلیل تکنیکال طراحی شده اند، تا همیشه از هر گونه سیگنال خرید و فروش بی‌نیاز خواهید شد و خودتان به منبعی برای تحلیل سهام و صدور سیگنال خرید و فروش در بازار سرمایه تبدیل خواهید شد. بازدهی این استراتژی ها 80 تا 90 درصد است، این به معنی آن است که شما از هر 10 معامله، 8 یا 9 معامله را با سود خارج خواهید شد و در نهایت معامله‌گری با این سیستم ها شما را به یک سود مستمر در بازارهای مالی می‌رساند.

برای آشنایی با محتوای آموزش، این ویدیو را ببینید.

در این ویدیو، خیلی کوتاه توضیح داده‌ایم که این پکیج شامل چیست و چرا شما به آن نیاز دارید.

با یادگیری استراتژی‌های معرفی شده در این بسته، به صورت مستمر بازدهی و سود بالایی را در معاملات بورس کسب کنید

2 استراتژی مختلف در قالب یک پکیج آموزشی برای شما

این استراتژی برای همه تایم فریم ها کاربرد دارد و میتوان از آن سیگنال های خرید قدرتمندی دریافت کرد. در این سیستم از دو اندیکاتور MACD و Stochastic و الگوی پرچم صعودی استفاده میشود. در این استراتژی که به صورت کامل معرفی میشود، سیگنال خرید و فروش، حد ضرر و حد سود به خوبی از قبل مشخص و برنامه ریزی شده است.

در این استراتژی از سه اندیکاتور MACD، CCI و ZigZag استفاده می‌شود. این سیستم یک سیستم کامل است و در بازار سهام برای روندهای صعودی کاربرد دارد. همچنین در بازارهای دو طرفه میتوان از این استراتژی در روند نزولی نیز استفاده شود. از این استراتژی میتوان در تایم فریم های مختلف استفاده کرد. این سیستم برای اولین بار توسط سهم شناس معرفی شده است و بازدهی 90 درصد پیروزی در معاملات را به همراه دارد.

سفارش پکیج استراتژی‌های معاملاتی سهم شناس

همین الان این پکیج را سفارش دهید و پس از سفارش، فایل‌های ویدیویی آموزش، نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز و آموزش‌های PDF را دانلود کنید. حجم این پکیج آموزشی 148 مگابایت است و بهتر است با کامپیوتر دانلود کنید.

فقط 390 هزار تومان

سوالات متداول

من هیچ چیز از تحلیل تکنیکال نمی دانم، آیا این کلاس بدرد من هم میخورد؟
بله، ما در این بسته آموزشی تمامی مفاهیم تکنیکال را که شما برای استفاده از سیستم معرفی شده به آنها نیاز خواهید داشت، در همین بسته فراهم کرده ایم. بنابراین اگر میدانید که چگونه باید سهم را خرید و فروش کنید، همین کفایت میکند و هر آنچه که نیاز بوده است در این بسته مهیا است.
مطالب این کلاس برای چه بازارهایی کاربرد دارد؟
فعالان و معامله گران در همه بازارهای مالی می‌توانند از استراتژی های ذکر شده در این پکیج برای بهبود بازدهی معاملات خودشون استفاده کنند. با این حال محوریت اصلی کلاس بر بازار سهام معطوف خواهد بود.
مدت زمان این بسته آموزشی چقدر است؟
این بسته مجموعا شامل یک ساعت و نیم فایل ویدئویی و چندین فایل PDF است که دو استراتژی معاملاتی نوین را به صورت کامل تشریح کرده است.
آیا باید با نرم افزار خاصی آشنا باشم؟
خیر، شما لازم نیست به نرم افزار خاصی مسلط باشید. اما برخی از ترفندهای آموزشی در این پکیج به کمک نرم افزار AmiBroker انجام پذیر است. فایل نصبی این نرم افزار داخل بسته وجود دارد و ما همه آنچه لازم باشد را در همین بسته کاملا توضیح داده شده است و آشنایی قبلی با این نرم افزار الزامی نیست.

سوالی قبل از خرید دارید؟

در صورتی که سوالی و یا درخواستی پیش از سفارش دارید، همین حالا با تیم پشتیبانی سهم‌شناس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.