فیلتر اختصاصی سهم شناس

فیلتر بازگشت روند سهم و نوسان گیری کوتاه مدت (روزانه)

در روش پرایس اکشن که تریدر بر روی حرکات قیمت بدون استفاده از هیچ اندیکاتوری متمرکز است، توجه به الگوهای کندلی بازگشت روند از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از این الگوهای بسیار کاربردی، الگوی پین بار است که با احتمال بالایی از بازگشت یک روند در کوتاه مدت خبر میدهد. این موضوع اگر با قدرت خریدار همراه باشد احتمال موفقیت دو چندان است.

از این رو این الگو میتواند برای نوسانگیری های کوتاه مدت (2 الی 3 روزه) مورد استفاده قرار بگیرد. اما بررسی تمامی نماد های بورسی برای پیدا کردن این الگو کاری بسیار دشوار است.

امروز فیلتر اختصاصی سهم شناس در اختیار شماست تا خیلی سریع بتوانید الگوی پین بار شکل گرفته در نماهای بورسی را پیدا کنید و از فرصت های نوسانگیری بوجود امده برای کسب سود استفاده کنید. این فیلتر قدرت خریدار را نیز به عنوان یک فاکتور تکمیلی در نظر خواهد گرفت.

توجه کنید نمادهایی که این فلتر بازگشت میدهد همگی در موقعیت خرید هستند اما این به معنی خرید چشم بسته آنها نیست. شما باید به کمک ابزارهای دیگر، سیگنال های دریافتی را اعتبار سنجی کنید. با این حال با استفاده از این فیلتر، ریسک کمی را برای نوسانگیری متحمل خواهید شد.
توجه کنید از این فیلتر بهتر است بعد از تایم بازار (بعد از ساعت معاملاتی 12:30 تا قبل از شروع معاملات روز بعد) استفاده کنید و سهم هایی که برای نوسان در روز بعد مناسب هستند را پیدا کنید.

با استفاده از این فیلتر نمادهایی که در موقعیت خوبی برای خرید و نوسان گیری کوتاه مدت (1 الی 5 روز) هستند را پیدا کنید.

خرید آنلاین فیلتر و دانلود فایل

همین الان این فیلتر را سفارش داده و پرداخت کنید و پس از تکمیل سفارش، فایل حاوی فیلتر را دانلود کنید.

59 هزار تومان فقط 37 هزار تومان

این تخفیف همیشگی نیست، فقط به مدت محدود

سوالات متداول

آیا این فیلتر همیشه نمادهای مناسب را معرفی می‌کند؟
همانطور که می‌دانید، وبسایت Tsetmc به دلیل نمایش قیمت‌ها به صورت تعدیل شده، گاهی مقادیر مناسبی را برای فیلترهای تعریف شده باز نمی‌گرداند. اما در تست‌ها و بررسی‌هایی که ما انجام دادیم، در اکثر مواقع نمادهایی که این فیلتر معرفی می‌کند، برای نوسان گیری روزانه و کوتاه مدت در شرایط خوبی هستند.
آیا پس از استفاده از این فیلتر، نیازی به تحلیل شخصی هم هست؟
طبیعتا هیچ کدی در دنیا وجود ندارد که بتواند به تنهایی وضعیت مناسبی را پیش بینی و سیگنال خرید 100 درصدی به شما بدهد. بنابراین، پس از استفاده از هر فیلتری (نه فقط این فیلتر) باید شما خودتان شخصا با استفاده از متودهای تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی برای تحلیل وضعیت سهم اقدام کنید و پس از اطمینان، اقدام به خرید کنید.
این فیلتر فقط برای نوسان گیری روزانه و کوتاه مدت است؟
پیشنهاد ما استفاده از این فیلتر برای نوسان گیری روزانه و کوتاه مدت است. اما چنانچه قصد دارید سهم خریداری شده را بیشتر از این مدت نگهداری کنید، حتما انجام تحلیل های بازار را فراموش نکنید.

سوالی قبل از خرید دارید؟

در صورتی که سوالی و یا درخواستی پیش از سفارش دارید، همین حالا با تیم پشتیبانی سهم‌شناس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.