فیلتر بورسی پولبک

فیلترهای بورسی ابزاری هستند که می‌توان از آنها برای رصد هم زمان کلیه نمادهای بورس و فرابورس استفاده کرد. کافی است بدانید به دنبال چه چیزی هستید و بتوانید خواسته خود را به زبان کد فیلترهای سایت TSETMC تبدیل کنید. در آن صورت با یک کلیک سهم‌های مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. اما نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که همه چیز را نمیتوان به کد تبدیل کرد و برای آن فیلتر نوشت. یکی از آن چیزها بحث پولبک در تحلیل تکنیکال است. اگر به دنبال فیلتر بورسی پولبک می‌گردید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

فیلتر بورسی پولبک

پولبک Pull Back چیست؟

پولبک Pull Back یکی از مفاهیم مهم در بحث تحلیل تکنیکال است. شما احتمالا با این مفهوم آشنا هستید که در حال حاضر به دنبال فیلتر پولبک می‌گردید. اما با این حال برای آشنایی بیشتر می‌توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

پولبک (Pull Back) چیست و چه کاربردی در تحلیل تکنیکال دارد؟

آموزش گام به گام تحلیل بنیادی برای انتخاب سهم مناسب

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تحلیل بنیادی روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا میخواهید در بورس به موفقیت برسید؟ آیا نمیدانید چگونه یک سهم را از منظر بنیادی تحلیل کنید؟ نبود منبع آموزشی مناسب در زمینه تحلیل بنیادی انگیزه ای شد تا در یک کتاب آموزشی به زبانی کاملا ساده و کاربردی، به کمک تصاویر گویا و آموزش گام به گام، روش انتخاب یک سهم را بر اساس نکات بنیادی آموزش داده ایم. قطعا این روش آموزشی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این کتاب الکترونیکی را به تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس به موفقیت مستمر برسند توصیه میکنیم .

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 45 هزار تومان)

چرا برای پولبک نمی‌توان فیلتر نوشت؟

پولبک مفهومی است که نمی‌توان به صورت ریاضی آن را بیان کرد. چراکه پولبک در مجاورت یک سطح حمایت یا مقاومت شکل می‌گیرد (معنی پیدا می‌کند) که با گذشته چارت سر و کار دارد. در اصل به هر برگشت قیمت پولبک گفته می‌شود ولی چیزی که متداول است و احتمالا شما هم به دنبال ان هستید پولبکی است که پس از شکست حمایت یا مقاومت رخ می‌دهد.

یک سطح مقاومتی جایی است که در گذشته قیمت نتوانسته از آنجا عبور کند. این گذشته برای سهم‌های مختلف و نمودارهای مختلف کاملا متفاوت است و باز هم نمیشه قانون کلی برای آن تعریف کرد.

یک سطح حمایتی یا مقاومتی از اتصال پیوت های گذشته نمودار شکل می‌گیرد و در هر نموداری، زمان این گذشته متغییر است و نمی‌توان فرمول و کد واحدی برای آن نوشت. بنابراین بهتر است در اینترنت به دنبال فیلتر بورسی پولبک نگردید.

پیشنهاد می‌کنیم برای دسترسی به فیلترهای نوسانگیری بورس به مقاله زیر مراجعه کنید.
لیست فیلترهای نوسانگیری بورس + آموزش استفاده از فیلترهای بورسی

آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته در بورس

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال، بعد سوم بورس است. همه چیز در تابلوی معاملات سهم وجود دارد، اطلاعاتی که شاید در نگاه اول کسی متوجه آنها نشود اما با یادگیری تکنیک های تابلو خوانی و بازار خوانی می توانید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید و بر این اساس معاملات پر سودتری داشته باشید. در کتاب آموزش تابلو خوانی پیشرفته به مطالبی خواهیم پرداخت که در هیچ کلاس یا کتابی به شما آموزش نمی دهند. تکنیک هایی که حاصل سالها تجربه در بازار سرمایه است.

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 39 هزار تومان)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را نیز بخوانید

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج آموزش معاملات 90 درصدی

برای مشاهده توضیحات بیشتر، خرید و دانلود پکیج، روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده پکیج آموزشی