هفته آینده درباره بازار پایه تصمیم گیری خواهد شد

حدود یک ماه پیش بود که با اعمال قوانین جدید بازار پایه، قیمت های برخی از نمادهای این بازار دچار نوسانات زیادی شدند و البته با توجه به عدم اطمینان سرمایه گذاران به این قوانین جدید، اکثر این نمادها با افزایش فشار فروش همراه شدند و روزهای قرمزی را سپری می‌کنند. در همین راستا عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: هفته آینده و با حضور نمایندگان سهامداران راهکاری های روان سازی معامله در بازار پایه بررسی می شود.

حسن امیری با تشریح جلسه با موضوع بازار پایه گفت: در چند روز گذشته جلسه ای با حضور رئیس سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس و نزد نمایندگان مردم تشکیل شد و در این جلسه تمامی ابعاد بازار پایه و اصلاح قوانین و مقررات این بازار توسط دکتر محمدی موشکافی شد.

آموزش گام به گام تحلیل بنیادی برای انتخاب سهم مناسب

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تحلیل بنیادی روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا میخواهید در بورس به موفقیت برسید؟ آیا نمیدانید چگونه یک سهم را از منظر بنیادی تحلیل کنید؟ نبود منبع آموزشی مناسب در زمینه تحلیل بنیادی انگیزه ای شد تا در یک کتاب آموزشی به زبانی کاملا ساده و کاربردی، به کمک تصاویر گویا و آموزش گام به گام، روش انتخاب یک سهم را بر اساس نکات بنیادی آموزش داده ایم. قطعا این روش آموزشی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این کتاب الکترونیکی را به تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس به موفقیت مستمر برسند توصیه میکنیم .

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 45 هزار تومان)

معاون نظارت بر بورس ها و ناشران و عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: مقرر شد هفته آینده و با حضور نمایندگان سهامداران راهکاری های روان سازی داد و ستد در بازار پایه بررسی شود. وی در ادامه صحبت هایش اضحار داشت: رئیس سازمان بورس در این جلسه عنوان کرد که از اصل مقررات زمان زیادی نگذشته است و بازار نیاز دارد تا یک هفته تا 10 روزکاری مقررات جدید را عملیاتی کند و با شرایط جدید منطبق شود.

عضو هیات مدیره سازمان بورس در ادامه بیان داشت: بازار پایه، هم دارای سهام با ارزش است و هم دارای سهام با ریسک زیاد. بنابراین سهامداران باید حتما به عوامل بنیادین سهم توجه داشته باشند و به دنبال سهامی باشند که پتانسیل مناسبی داشته باشد.

به نظر میرسد باتوجه به گلایه‌های سهامداران بازار پایه، ممکن است اصلاحاتی در قوانین جدید بازار پایه فرابورس حاصل شود.

آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته در بورس

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال، بعد سوم بورس است. همه چیز در تابلوی معاملات سهم وجود دارد، اطلاعاتی که شاید در نگاه اول کسی متوجه آنها نشود اما با یادگیری تکنیک های تابلو خوانی و بازار خوانی می توانید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید و بر این اساس معاملات پر سودتری داشته باشید. در کتاب آموزش تابلو خوانی پیشرفته به مطالبی خواهیم پرداخت که در هیچ کلاس یا کتابی به شما آموزش نمی دهند. تکنیک هایی که حاصل سالها تجربه در بازار سرمایه است.

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 39 هزار تومان)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را نیز بخوانید

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج آموزش معاملات 90 درصدی

برای مشاهده توضیحات بیشتر، خرید و دانلود پکیج، روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده پکیج آموزشی