اعتراض سهامداران و حمله به ساختمان بورس در سعادت آباد

بعد از ریزش بورس در مرداد ماه 1399، اعتراضات زیادی به سیاست‌های سازمان بورس و دولت در قبال تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در بورس صورت گرفت. امروز 22 فروردین 1400 نیز این اعتراضات ادامه داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز تعدادی از سهامداران حقیقی به دلیل ریزش مداوم شاخص‌های بورس و زیان‌هایی که از این ناحیه متوجه سرمایه آنها شده است، در مقابل ساختمان شرکت بورس اوراق بهادار تهران در سعادت‌آ‌باد تجمع کردند.

فیلم اعتراضات سهامداران در مقابل ساختمان سازمان بورس

در ویدئوی زیر می‌توانید بخش کوتاهی از اعتراضات سهامداران حقیقی را در روز 22 فروردین ماه 1400 را در مقابل ساختمان سازمان بورس مشاهده کنید. شعاری که در ویدئو به گوش میرسد “عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز” است. عمده اعتراضات به قوانین سازمان بورس و بی کفایتی مدیران و مسئولان ذی ربط در این حوزه است.

آموزش گام به گام تحلیل بنیادی برای انتخاب سهم مناسب

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تحلیل بنیادی روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا میخواهید در بورس به موفقیت برسید؟ آیا نمیدانید چگونه یک سهم را از منظر بنیادی تحلیل کنید؟ نبود منبع آموزشی مناسب در زمینه تحلیل بنیادی انگیزه ای شد تا در یک کتاب آموزشی به زبانی کاملا ساده و کاربردی، به کمک تصاویر گویا و آموزش گام به گام، روش انتخاب یک سهم را بر اساس نکات بنیادی آموزش داده ایم. قطعا این روش آموزشی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این کتاب الکترونیکی را به تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس به موفقیت مستمر برسند توصیه میکنیم .

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 45 هزار تومان)

اعتراض حق سهامدار است

اعتراض حق سهامدار است، وقتی نقدشوندگی بازار با قوانین یک شبه و غیر کارشناسی مثل دامنه نامتقارن از بین رفته است. اما در نهایت سهامداران باید مسئولیت ضرر و زیان خود را پذیرا باشند و اشتباهات خود را در حوزه سرمایه گذاری در بورس بپذیرند. در غیر این صورت اعتراض تنها دیواری خواهد بود بین افراد و اشتباهات گذشته آنها!

مسئولان نیز باید اشتباهات خود را بپذیرند و در جهت اعتماد سازی جامعه در مورد بورس بکوشند. قوانین اشتباه مثل ممنوعیت نوسانگیری روزانه در گذشته و دامنه نامتقارن (منفی 2 تا مثبت 6) در حال حاضر، اشتباهاتی است که رکن اساسی بازار که همان نقدشوندگی است را زیر سوال می‌برد.

همچنین وعده حمایت از بازار یا نباید داده شود (که دادن این گونه وعده‌ها کاملا غیر حرفه‌ای و ناشیانه است) یا اگر وعده‌ای داده می‌شود باید به آن عمل شود. در غیر این صورت طبیعی است شاهد این اعتراضات باشیم چراکه افراد احساس خواهند کرد از اعتماد آنها سوء استفاده شده است. بازگشت اعتماد به بازار بسیار زمانبر خواهد بود و دود این عدم مدیریت در نهایت به چشم بازار سرمایه و اقتصاد کشور خواهد رفت.

آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته در بورس

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال، بعد سوم بورس است. همه چیز در تابلوی معاملات سهم وجود دارد، اطلاعاتی که شاید در نگاه اول کسی متوجه آنها نشود اما با یادگیری تکنیک های تابلو خوانی و بازار خوانی می توانید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید و بر این اساس معاملات پر سودتری داشته باشید. در کتاب آموزش تابلو خوانی پیشرفته به مطالبی خواهیم پرداخت که در هیچ کلاس یا کتابی به شما آموزش نمی دهند. تکنیک هایی که حاصل سالها تجربه در بازار سرمایه است.

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 39 هزار تومان)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را نیز بخوانید

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج آموزش معاملات 90 درصدی

برای مشاهده توضیحات بیشتر، خرید و دانلود پکیج، روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده پکیج آموزشی