حد نصاب جدید در تعداد خریدار عرضه اولیه

به گزارش سهم شناس، در دومین روز معاملات بورس تهران در هفته جاری (21 مهر 98) شاخص کل بورس بیش از چهار هزار واحد رشد کرد و به تراز ۳۲۶ هزار واحدی وارد شد. البته در مجموع در بورس و فرابورس تهران ۱۸۵ سهم با رشد قیمت و ۳۵۶ سهم با افت قیمت رو به رو بودند.

آموزش گام به گام تحلیل بنیادی برای انتخاب سهم مناسب

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تحلیل بنیادی روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا میخواهید در بورس به موفقیت برسید؟ آیا نمیدانید چگونه یک سهم را از منظر بنیادی تحلیل کنید؟ نبود منبع آموزشی مناسب در زمینه تحلیل بنیادی انگیزه ای شد تا در یک کتاب آموزشی به زبانی کاملا ساده و کاربردی، به کمک تصاویر گویا و آموزش گام به گام، روش انتخاب یک سهم را بر اساس نکات بنیادی آموزش داده ایم. قطعا این روش آموزشی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این کتاب الکترونیکی را به تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس به موفقیت مستمر برسند توصیه میکنیم .

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 45 هزار تومان)

خبر ویژه امروز درباره عرضه اولیه نماد دتوزیع بود. این شرکت یکی از شرکت های هلدینگ شستا است که امروز برای اولین بار در بورس عرضه شد. مدیر عامل شستا محمد رضوانی‌فر با اشاره به روند بورسی‌شدن شرکت‌های شستا گفت: شستا در ادامه عرضه‌های سال ۱۳۹۸ و بورسی کردن شرکت‌ها صبح امروز 10 درصد سهام شرکت توزیع داروپخش را عرضه کرد. وی تصریح کرد: این ششمین عرضه اول شستا در سال‌جاری بود و عرضه سه هلدینگ و ۲۱ شرکت شستا در دستور کار است که با طی تشریفات و مراحل قانونی عرضه خواهند شد.

اما رکورد شرکت کنندگان در عرضه اولیه امروز شکسته شد. امروز با ثبت رکورد 934 هزار و 964 نفر خریدار سهام، حد نصاب جدیدی در تعداد خریداران سهام عرضه اولیه ثبت شد. این در حالی است که عرضه دتوزیع در دامنه قیمتی ۲۲۵۰ تا ۲۳۰۰ تومان صورت گرفت.

آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته در بورس

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال، بعد سوم بورس است. همه چیز در تابلوی معاملات سهم وجود دارد، اطلاعاتی که شاید در نگاه اول کسی متوجه آنها نشود اما با یادگیری تکنیک های تابلو خوانی و بازار خوانی می توانید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید و بر این اساس معاملات پر سودتری داشته باشید. در کتاب آموزش تابلو خوانی پیشرفته به مطالبی خواهیم پرداخت که در هیچ کلاس یا کتابی به شما آموزش نمی دهند. تکنیک هایی که حاصل سالها تجربه در بازار سرمایه است.

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 39 هزار تومان)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را نیز بخوانید

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج آموزش معاملات 90 درصدی

برای مشاهده توضیحات بیشتر، خرید و دانلود پکیج، روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده پکیج آموزشی