آموزش تحلیل بنیادی شرکت‌های تولیدی در بورس

شرکت‌های متنوعی در بورس ایران وجود دارند که ماهیت فعالیت آنها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال بعضی از شرکت‌ها ماهیت سرمایه گذاری دارند و برخی از شرکت‌ها ماهیت تولیدی و یا خدماتی دارند. به هر حال زمینه فعالیت شرکت‌ها با یکدیگر متفاوت است و بر همین اساس نحوه‌ی تحلیل بنیادی هر شرکتی بسته به نوع فعالیت آن شرکت متفاوت است. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه تحلیل بنیادی شرکت‌های تولیدی در بورس آشنا کنیم. توجه کنید در حوزه تحلیل بنیادی نکات فراوانی وجود دارد. انچه در اینجا فرا خواهید گرفت تنها چهارچوب و روش کلی نگاه یک تحلیلگر بنیادی به یک شرکت تولید محور است. قطعا تحلیل بنیادی این گونه شرکت‌ها به اینجا ختم نخواهد شد و هر شرکتی میتواند داستان خودش را داشته باشد.

سعی کرده‌ایم اصل مطلب را در قالب یک فایل ویدئویی ارائه دهیم تا امر آموزش را ساده‌تر کنیم. با ما همراه باشید.

منظور از شرکت‌های تولیدی چیست؟

منظور ما از یک شرکت تولیدی شرکتی است که یک محصولی را تولید و در بازار به فروش می‌رساند که این محصول غالبا ماهیت فیزیکی دارد. مثلا یک شرکتی ممکن است کابل برق تولید کند. یک شرکت دیگری ممکن است در زمینه تولید دارو فعالیت کند. یک شرکتی ممکن است در زمینه تولید محصولات غذایی فعالیت کند. به هر حال هر شرکتی که محصولی را تولید میکند شرکت تولیدی محسوب می‌شود.

از کجا بفهمیم ماهیت فعالیت یک شرکت چیست؟

برای تحلیل بنیادی یک شرکت بورسی قبل از هر کاری باید با ماهیت فعالیت آن شرکت آشنا شوید. خیلی ساده می‌توانید با جستجوی شرکت مورد نظر خود در گوگل وارد سایت آن شرکت شوید و از قسمت “درباره ما” وبسایت شرکت، در مورد ماهیت فعالیت شرکت اطلاعات کاملی را بدست آورید.

آموزش تحلیل بنیادی شرکت‌های تولیدی در بورس (ویدئویی)

آموزش گام به گام تحلیل بنیادی برای انتخاب سهم مناسب

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تحلیل بنیادی روی لینک زیر کلیک کنید.

آیا میخواهید در بورس به موفقیت برسید؟ آیا نمیدانید چگونه یک سهم را از منظر بنیادی تحلیل کنید؟ نبود منبع آموزشی مناسب در زمینه تحلیل بنیادی انگیزه ای شد تا در یک کتاب آموزشی به زبانی کاملا ساده و کاربردی، به کمک تصاویر گویا و آموزش گام به گام، روش انتخاب یک سهم را بر اساس نکات بنیادی آموزش داده ایم. قطعا این روش آموزشی را در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد! این کتاب الکترونیکی را به تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس به موفقیت مستمر برسند توصیه میکنیم .

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 45 هزار تومان)

در ویدئوی زیر به صورت کامل و مفصل به آموزش تحلیل بنیادی یک شرکت تولیدی در بازار سرمایه پرداخته‌ایم. همان طور که قبلا عرض کردیم این آموزش، تنها چهارچوب کلی را بیان خواهد کرد و نکات فرعی فراوانی در این زمینه باقی است که نمی‌توان یک روش کلی و آموزش منسجمی را برای آنها ارائه داد. اما قطعا دیدن این ویدئو موضوع را کاملا برای شما باز خواهد کرد که چگونه یک سهامدار یا تحلیلگر بورس می‌تواند با استفاده از اطلاعیه‌های سایت کدال به تحلیل شرکت‌های تولیدی بپردازد و یک دید کلی از روند سودآوری، فروش و حاشیه سود شرکت بدست آورد.

ویدئوی بالا برای کانال vip سهم شناس ضبط شده است که در اینجا برای مخاطبان وبسایت سهم شناس بارگذاری شده است. برای عضویت در این کانال آموزشی می‌توانید با شماره زیر در تماس باشید.
09229322075

سهم شناس

نمونه‌ی دیگری از تحلیل بنیادی یک سهم

در مقاله‌ی زیر می‌توانید نمونه‌ی دیگری از تحلیل بنیادی یک سهم بورسی از گروه سرمایه گذاری را مشاهده کنید. تحلیل بنیادی شیرین است، اما معمولا به درستی آموزش داده نمی‌شود و اهمیت آن برای سرمایه گذاران بازار سرمایه به درستی تبیین نشده است.

نمونه تحلیل بنیادی یک سهم

آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته در بورس

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام تابلوخوانی پیشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال، بعد سوم بورس است. همه چیز در تابلوی معاملات سهم وجود دارد، اطلاعاتی که شاید در نگاه اول کسی متوجه آنها نشود اما با یادگیری تکنیک های تابلو خوانی و بازار خوانی می توانید به اطلاعات زیادی دست پیدا کنید و بر این اساس معاملات پر سودتری داشته باشید. در کتاب آموزش تابلو خوانی پیشرفته به مطالبی خواهیم پرداخت که در هیچ کلاس یا کتابی به شما آموزش نمی دهند. تکنیک هایی که حاصل سالها تجربه در بازار سرمایه است.

خرید و دانلود کتاب (قیمت با تخفیف: 39 هزار تومان)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را نیز بخوانید

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج آموزش معاملات 90 درصدی

برای مشاهده توضیحات بیشتر، خرید و دانلود پکیج، روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده پکیج آموزشی